03-6195909

שאלות נפוצות 

האם יש לכם טיפול שיכול לעצור נשירת שיער?

בהחלט. הטיפול עובד בשני מישורים במקביל: איתור וטיפול בגורם לנשירה. עידוד צמיחה מחודשת ואיכותית.

החל ממתי ניתן לראות תוצאות?

לרוב ניתן לראות תוצאות כבר בחודשיים הראשונים מתחילת הטיפול. במקרים מסוימים התוצאות אף מהירות יותר ואחרים לוקח מעט יותר זמן.

האם המרפאה יכולה לסייע למי שמתעניין בהשתלת שיער?

השירות שלנו הוא שירות חובה לכל מי שעבר, עובר או מתכנן לעבור השתלת שיער. לרוב אנשים מקבלים את הייעוץ ישירות ממשתיל השיער, מה שפוגע באובייקטיביות. בטרם מחליטים לבצע השתלה יש לבחון היטב את האזור התורם והאזור הנתרם ולתכנן היטב את הדרך בה תתבצע ההשתלה על מנת להתאים אותה עד כמה שניתן לציפיותיו ורצונותיו של המטופל, ובכך למנוע אכזבה גדולה לאחר מכן. בנוסף, יש לחשוב על מה שיקרה לאחר ההשתלה לשיער הטבעי.
בתהליך ההתקרחות השיער הטבעי עדין מאוד ובמידה ולא יתבצע טיפול מקדים להשתלה על מנת לחזקו, קיים סיכוי גבוה מאוד שנאבד אותו לאחר ההשתלה ואז יווצר מצב שהוספנו שיער מצד אחד ואיבדנו שיער מצד אחר… וכך נגיע במהירות שיא להשתלה מספר 2, ואת זה רבותיי ניתן למנוע!
כמו כן, לאחר ההשתלה יש להמשיך ולתחזק את השיער כדי לשמור על מראה שיער מלא. יש לזכור שההשתלה אינה פותרת את הנטייה הגנטית להתקרחות.

האם טיפול במרפאה יכול למנוע ממני להגיע למצב בו אצטרך בעתיד השתלת שיער?

בהחלט כן וזאת הבחירה המומלצת ביותר.
כיום אחוז ההצלחה בטיפול נגד התקרחות תורשתית הוא גבוה מאי פעם וזאת בזכות מחקרים רבים והתפתחות המדע.

מה העיקרון שלפיו עובדת שיטת הטיפול שלכם?

שיטת הטיפול שלנו מבוססת על מחקר, מדע, רפואה וטכנולוגיה מתקדמת. הטיפול חכם ויעיל וגם הגיוני. שיער צומח ונושר במחזורים. מי שאחראי על קצב הצמיחה, מתי השיער ינשור ועל איכות הצמיחה המחודשת שלו הם הורמוני מין וגורמי גדילה. 95 אחוז מכלל הגברים והנשים שסובלים מהתקרחות ונשירת שיער מוגברת נמצאים בקטגוריה של השפעות אלו. הורמוני מין נקשרים לקולטן בזקיק השיער ומשנים את כל המאזן של הצמחה והנשירה של השיער. מי שאחראי לתת לשיער פקודה לנשור ולצמוח הם גורמי הגדילה הנמצאים בדם. השיטה מתבססת על טיפולים אשר מונעים מהורמוני המין לפגוע בזקיקי השיער ובמקביל לגרום לגורמי הגדילה לווסת את מחזורי השיער כך שהשיער יחזור לחיים תקינים.

מהם אחוזי ההצלחה שלכם בטיפול?

זאת שאלה שחוזרת על עצמה רבות… אם נשים את הדברים על השולחן הרי שכל אחד יכול להגיד איזה אחוז שבא לו מכיוון שלא ניתן לבדוק נתון זה ולכן מטעמי הוגנות אנו נימנע מלציין אחוז שרירותי. כן ניתן לומר שאחוזי ההצלחה שלנו גבוהים מאחר שהטיפול מתבסס על מחקרים מוכחים מדעית ומטופלים רבים שבעי רצון מהתוצאות. אנחנו מגדירים הצלחה כאשר מראה השיער משתנה בצורה חיובית והכוונה היא שתהליך ההתקרחות מופסק וניתן לראות צמיחה מחודשת של שיער בכמות מספקת על מנת שניתן יהיה להבחין בשינוי מוחשי.

מה מבדל את המרפאה שלכם משאר המכונים והקליניקות?

חשוב לציין שאנו בוחרים את המטופלים בדיוק כפי שהם בוחרים אותנו כמטפלים, מכיוון שההצלחה של המטופל היא גם שלנו. ההצלחה בטיפול תלויה במספר גורמים: הפוטנציאל הקיים לשיקום, התאמת ציפיות מוסכמת, מוטיבציית המטופל ומידת החשיבות השיער עבורו, ועל כך אנו מקפידים.
הטיפולים שלנו מבוססים על מוצרים ושיטות טיפול שהוכחו מדעית כיעילים. אנו מודדים תוצאה של טיפול בשקיפות מלאה ובעזרת מכשור מתקדם.
המרפאה מתנהלת בצורה ייחודית לנו וכן, על מנת שכל מטופל יקבל את מלא תשומת הלב אנו מגבילים את מכסת המטופלים.

מדוע אחוז הגברים במרפאה נמצא במגמת עליה?

הגברים הם בעלי מוטיבציה מאוד גבוהה להצליח בטיפול נגד התקרחות. הגברים סומכים עלינו ומבצעים את הטיפול כנדרש. כיום ניראה כי לגברים יותר אכפת וחשוב המראה שלהם ולכן, הם לא מוותרים, ובסוף גם יוצאים מנצחים מול התופעה. אצל נשים זה מעט שונה, מאחר והן מהר מאוד מוותרות על השיער הטבעי שלהן לטובת אמצעים מלאכותיים כמו תוספות שיער ופאות. הפרדוקס הוא, שהדרך הזאת מונעת מהנשים לטפל בשיערן ואף גם להחמיר את הבעיה עד למצב בלתי הפיך.

מדוע בחרתם להתמקד בהתקרחות גנטית?

בחרנו להתמקד בהתקרחות על רקע גנטי תורשתי ופחות בסוגים שונים של נשירות שיער בזכות אחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו ומאחר וההתקרחות התורשתית היא הנפוצה ביותר. הנושא נחקר כבר שנים ויש כיום מגוון רחב של פתרונות זמינים עבור מטפל מנוסה. לעומת זאת כמעט ואין מוצרי מדף, ולכן הטיפול שלנו מורכב מהכנות רוקחות במרשם רופא מה שנותן לנו יתרון עצום על כל מוצר מדף או תרופה סטנדרטית.
יש לנו שליטה במינונים ובמרכיבים הפעילים בעבור כל מקרה וכל מטופל.

האם החומרים שאתם מרכיבים יכולים להזיק או בעלי תופעות לוואי?

השאלה הזו מורכבת מ 2 שאלות. אנחנו לא נשתמש בשום צורה במרכיבים פעילים שיכולים להזיק או להחמיר את הנשירה או מסכנים את בריאות המטופל והשיער. יש טיפולים תרופתיים שיכולים מצד אחד לתרום לשיער ומצד שני להזיק לגוף ולבריאות למרות שיש להם אישור משרד הבריאות. אלו טיפולים תרופתיים לבליעה, ולכן יש להם השפעה מערכתית . התרכובות שלנו הן למריחה על פני עור הקרקפת ומשפיעות מקומית בלבד, בנוסף, מאחר ומדובר בטיפול מקומי המינונים נמוכים בהרבה מאשר בכדורים עם השפעה דומה או אף יותר חזקה.

מה קורה במידה ואין שיפור?

אנחנו לא מודדים שיפור על פי תחושה בלבד, אלה בעזרת ציוד מתקדם שמאפשר לנו לבצע ספירה מדויקת של כמות ואיכות השיער ולכן אם קיים חשש שאין תוצאה אנחנו מגלים זאת בשלב מאוד מוקדם ויכולים אז לבצע שינויים והתאמות בתרכובות ובסוג הטיפול. בנוסף אנו נעזרים בבדיקות מעבדה במידת הצורך על מנת לגלות מהן הסיבות לחוסר תגובה לטיפול ולפעול בהתאם.

כמה עולה טיפול או סידרת טיפולים?

תוכנית הטיפולים נבנית על פי מספר פרמטרים.
–   יכולת כלכלית
–   מיקום גיאוגרפי ואפשרות ההגעה לקליניקה
–   סוג הטיפול והפרוטוקול שמתאים לו
–   מצב השיער
המחירים יכולים לנוע בין טיפול ביתי בעלות של 1000 ₪ לתקופה של 6 חודשים ועד לסדרת טיפולים שמורכבת מהגעה שבועית לקליניקה ומעורבות רופא בעלות של 8000 ₪ לתקופה של מספר חודשים. המחיר אינו כולל עלויות של תכשירים הנרכשים בבית המרקחת האפשרויות הן רבות ומתאימות לכל כיס. הרכבת התוכנית נעשית אחרי בדיקות ותשאול מעמיק ובהסכמתו של המטופל. אנחנו משתפים את המטופל בכל ההחלטות ולא חוסכים בזמן על מנת שיקבל הסבר פרטני על כל סוג טיפול שאנו מציעים.

מה עלות פגישת אבחון או יעוץ ראשוני?

פגישת יעוץ ראשונית  מתקיימת עם יורם בניטה ובעלות סמלית של 200 ש"ח עבור גברים ו 400 ש"ח עבור נשים . המפגש מטרתו לספק לך מידע חיוני ומקצועי כך, שיתאפשר לך לקבל החלטות נכונות ושקולות. אנחנו מקדישים חצי שעה זמן לבחינת השיער לתשאול וברור בנושאים רלוונטיים.  בסיום המפגש ניתן יהיה לקבל הערכה לגבי סוג הטיפול שאנחנו ממליצים ואולי יינתנו לך מספר אופציות של טיפולים  העלויות ופוטנציאל השיקום של השיער. בדרך כלל אנחנו מבקשים מהמטופלים בסיום המפגש שלא לקבל החלטה מידית ולחזור אלינו לאחר ששקלו וחשבו ואולי גם בדקו אופציות נוספות.

סיימתי סידרת טיפולים וקיבלתי תוצאה מצוינת, כיצד עלי להמשיך?

בהתקרחות על רקע גנטי, ניתן לעכב את השפעת הגנטיקה באמצעות טיפולי תחזוקה תקופתיים שמטרתם לתמוך בהשפעת הטיפול הראשוני ולאפשר המשך צמיחת שיער. במידה ומדובר בנשירת שיער על רקע בעיה שאינה כרונית,אין צורך בתחזוקה בסיום הטיפול.

שלחו לנו שאלה ונחזור אליכם עם תשובה!