הצמחת שיער

ישנן שיטות רבות בעלות רמות שונות של יעילות לטובת הצמחת שיער. רמת היעילות של השיטות תלויה בסוג הטיפול, מיומנות המטפל, כמו גם הסיבה להקרחה. להצמחה מחודשת של שיער לאחר התקרחות תורשתית, הנפוצה מבין סוגי ההתקרחות, ישנו מגוון רחב ביותר של תכשירים, בצורת משחות שמפו וכדורים, שתפקידם למנוע את הפגיעה של הדיהידרוטסטורון בזקיקי השיער.

שיטה נוספת אשר מתאימה להתקרחות כתוצאה מחוסר תזונתי או מחלה היא טיפול תרופתי, בהתאם לגורם.  הצוות המאבחן של ANEW בונה עבור המטופלים פרופיל גנטי מלא ולאחר תוצאות המעבדה, הרוקחים והרופאים המנוסים של  ANEW מתאימים לכל מטופל תכנית רפואית תרופתית אישית, כולל תרחיפים ותוספים.

שיטה נוספת לגירוי הזקיקים ולהצמחת השיער נעשית באמצעות מכשיר הדרמפן, המייצר אלפי ניקובים קטנטנים עם מחטים דקיקות והגורם לגירוי פיזי בקרקפת אשר גורם ליצירה מוגברת של קולגן ואלסטין בעור. פעולתו של הדרמפן היא ליצור שיפור מיידי בתנאי המחייה הסביבתיים של שורשי השיער, מה שמעודד הצמחת שיער.

מכשיר נוסף המשמש לטיפול בהתקרחות ועוזר להצמחת שיער הוא מכשיר הFRACTIONAL RF אשר עובד על בסיס קרן לייזר ובאמצעות טכנולוגיה חדשנית זו ממריץ את כלי הדם ומסייע לחידוש הצמחת שיער.

ישנן רמות שונות של הצלחה עם טיפול הצמחת שיער באמצעות PRP אשר נחשב יעיל אך מיושן. ANEW היא היחידה בישראל המציעה למטופלים טיפולים רה-גנרטיביים עם I-PRF אשר נחשבים שיא ההתקדמות הרפואית בתחום תאים מתחדשים.

גם לאחר התקרחות הדרגתית וארוכת שנים אין סיבה לומר נואש: הצמחת שיער מלאה עד למראה שיער טבעי ובריא היא לא חלום, והיא לחלוטין מטרה ברת השגה. אפשר להיפרד לשלום מהחיים עם כיסויי ראש המחביאים נסיגת שיער וקרחות, ובמקום להתייעץ עם המומחים של ANEW שיבנו עבורכם תכנית מותאמת אישית להצמחת שיער במהירות המרבית תוך השגחה רפואית וקוסמטית צמודה.

אולי תרצו לקרוא עוד על…