03-6195909

מטופלים שלנו מספרים

מאת: זיו רוטשטיין

"אפשר לעצור את ההתקרחות ואפילו להצמיח שיער. הפתרון אינו יקר, ועבורי לפחות הופיעו תוצאות מהר מאוד (פחות מ חודשיים). ממליץ בחום על ANEW. לפני כשנתיים וחצי התחלתי חקר מרובה על טיפול בהתקרחות וניסיונות שונים עם חומרים מגוונים. חוויתי צמיחה בצירוף תופעות לוואי לא נעימות. לבסוף החלטתי שתופעות הלוואי אינן שוות את זה. הגעתי ליורם ואורית לפני כחודשיים לאחר שהכרזתי כי זה הניסיון האחרון וכי אם לא יעבוד אוותר ואשלים עם "רוע הגזרה". כבר לאחר כ4 טיפולים הרגשתי שיפור ואני יכול להעיד היום כי לאחר 10 טיפולים השיער התעבה משמעותית וקו השיער הקדמי במקום טוב יותר וממשיך להשתפר. אני יודע שיש מלא פרסומות לטיפולי שיער מכל עבר והכל נשמע חרטה. מי שמכיר אותי יודע שאני חוקר דברים לעומק – ואחרי שנתיים וחצי של הוצאות כספים ותסכולים מצאתי טיפול שעובד, יחסית לא יקר ואינו מייגע לשימור. פלוס נוסף הוא שיורם ואורית אנשים נחמדים ומקצועיים שבאמת אכפת להם מהלקוח ותחושת הסיפוק שלו."

מאת: ריקי אבני

"הגעתי לקליניקה עם פצעים רבים, כואבים ומודלקים בקרקפת. לאחר שני טיפולים בלבד הייתה הקלה ממש גדולה, הרבה פחות פצעים צצים וכמובן פחות כואב. בעבר ניסיתי המון משחות, רופאים ותרופות וכלום לא עזר לי. ממליצה בחום! ריקי."

מאת: דנה פוגלזנג

"תודה לאורית ויורם היקרים על השרות האדיב והחם והטיפול שסייעו לי לשקם את מצב השיער שלי. ממליצה לכל מי שמתחיל לחוש דילול או שינוי לרעה במצב השיער, לא להסס ולפנות לטיפול עם תוצאות."

מאת: טל אורן

יורם ואורית המקסימים, תודה על אירוח חם ומחבק, טיפול מסור ואכפתי, והכי חשוב, מרגיש שעצרנו את הנשירה! מתוקים. מקצועיים. מומלצים!

יעילות טיפולית מוכחת!

שלחו לנו שאלה ונחזור אליכם עם תשובה!