03-6195909
טריקוסקאן HD טכנולוגיה מהפכנית למדידת השיער

TrichoScan® Research – Software

שרות חדש ללקוחות כל המרפאות בארץ לטיפול בשיער

הרופא המליץ לך על תרופה נגד התקרחות? אתה חושב להתחיל טיפול באלפי שקלים? חשוב לך לדעת האם הטיפול באמת מצליח? הבטיחו לך תוצאה ולא כספך יוחזר?

מעכשיו המידע החשוב הזה יעבור לידך

בעזרת בדיקת טריקוסקאן תקבל תשובה ברורה, מדעית ואובייקטיבית הסופרת עבורך את השיער שעל ראשך ובנוסף מציגה מספרית  את כמות השיער הבריא ביחס לשיער החלש.
חובה על  כל מי שחושב להתחיל טיפול בשיער , לעבור את הבדיקה, לקבל דוח מודפס מסכם על כמות השיער לפני ואחרי תקופת הטיפולים.

מהו טריקוסקאן?

טריקוסקאן הוא מכשיר שפיתח דר'  הופמן מגרמניה לצורכי חקר יעילות טיפול בהתקרחות וצמיחה מחודשת של שיער.
לרשות ANEW  מכשיר טריקוסקאן המאפשר לנו לקבל מידע מדעי, מדויק ואמין על שינויים בצמיחת השיער .

כיצד הטריקוסקאן עובד?  

מכשיר הטריקוסקאן  סורק בעזרת מצלמת HD ותוכנת מחשב אזור מוגדר מראש בקרקפת ובתוך מספר שניות מספק  לנו מידע  על כמות שיער הצומח בסנטימטר מרובע ומצב השוואתי בין אחוז השיער הבריא לעומת אחוז השיער הצומח דק וחלש הדורש שיקום.
הבדיקה נעשית ביום הראשון של סידרת הטיפולים, ובדיקות חוזרות מאפשרות לנו לקבל מידע על מספר השיער שהתווסף וכמות השיער שהשתקם.

מדוע המידע כל כך חיוני?

אנחנו עובדים בשקיפות מלאה עם המטופלים שלנו. המידע הזה חשוב לנו כמטפלים, על-מנת לבחון בזמן מאוד קצר, כל שינוי גם הכי קטן על מנת לקבל החלטות בנוגע להמשך הטיפול. המידע מאפשר לנו לדעת האם יש התקדמות והתאמות על מנת לא לבזבז זמן יקר.
למטופל המידע חשוב ביותר מאחר וזה מאפשר לו  יחד איתנו ובצורה מוחשית וחד ערכית לראות את התגובה העדכנית  מהטיפול על צג המחשב ואף לגלות  יחד איתנו, שיער חדש שלא היה קיים בשלב ההתחלתי.

האם גם מי שלא מטופל שלכם יכול לעבור בדיקה?

החלטנו לפתוח את השרות הזה לכל מי שרוצה לבחון יעילות של כל טיפול מחליט לבצע כולל השתלת שיער.  הטריקוסקאן יוציא עבורכם דוח מפורט על מספר השיער ואיכות הצמיחה לפני ואחרי הטיפול.

האם הטריקוסקאן נחשב כאמין ?

הטריקוסקאן הוא אמין וכביל לצורכי מחקר ולכן לא ניתן לערער על התוצאות.

כיצד נדע שהבדיקה החוזרת נעשתה בדיוק באותו מקום?

על מנת שלא ניתן יהיה לערער על מיקום המדידה, הפרוטוקול של הבדיקה מחייב סימון נקודה מזערית בצבע אדום (בדומה לקעקוע זמני) בקרקפת ביום הראשון של המדידה וכך ניתן יהיה לשחזר  בכל זמן נתון ובצורה מדויקת את המדידה על אותה נקודה .

אולי תרצו לקרוא עוד על…