03-6195909
השתלת שיער

השתלת שיער היא הליך קוסמטי לחלוטין אשר מתבצע על ידי טכניקות כירורגיות ובמהלכו משתילים שיער באזורים קירחים בראש ובגוף. השתלת שיער מתבצעת על ידי הוצאת זקיקים יחידים של שיער מאזור מסוים בגוף או הסרת עור המכיל זקיקי שיער מאזור זה ולאחר מכן השתלתו או השתלתם באזור בו ישנה התקרחות או התדלדלות משמעותית של כמות השיער.

בטכניקה זו משתמשים גם לשחזור של שיער ריסים, מילוי גבות ועיבוי שיער הזקן, כמו גם לכיסוי צלקות שנגרמו על ידי תאונות וניתוחים כגון ניתוחים פלסטיים  או השתלות שיער כושלות. מאחר ששיער גדל באופן טבעי בזקיקים המכילים מקבצים של בין אחת לארבע שערות, הטכניקות המתקדמות ביותר של השתלת שיער כיום כוללות השתלת יחידות זקיקים בתצורתן הטבעית. למעשה, מכל זקיק יוצאות כמה שערות וכך השתלת שיער טובה וחדישה יכולה להשיג מראה טבעי.

קיימות שיטות שונות ומתקדמות לביצוע השתלת שיער, המשתנות בהתאם לאופי ההשתלה המבוקשת, לכמות וגודל השתלים המושתלים, לציוד הרפואי בו נעזר הרופא, לאופן הוצאת השערות מהאזור התורם ולדרך שבה מושתלות השערות במיקומן החדש. ובנוסף משתנה בהתאם לסגנון השתלת שיער מחיר ההשתלה.

השתלת שיער היא תהליך מורכב ויקר אשר איננו ללא תופעות לוואי. לעיתים קרובות ישנה תופעת לוואי של נשירה מוגברת והידללות, ואף נפיחות בקרקפת או במצח. תופעה נוספת המתרחשת לעיתים קרובות לאחר השתלת שיער היא תחושת גירוד ומושתלים המגרדים עלולים לסבול מהתקרחות בעקבות פצעים וגלדים באזורים המגורים.

לפני ההחלטה לגבי השתלת שיער, בארץ או בחו"ל, כדאי להתייעץ עם המומחים. בימינו, תודות לפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים בתחום שמובילה ANEW ולמחקרים המתקדמים אשר פורסמו בנושא, ניתן לבצע טיפול מונע עבור נשירת שיער אשר עוצר את התפשטות ההתקרחות וחוסך את הצורך בהשתלה. הטיפול של ANEW עובד על ידי גירוי הזקיקים לשוב ולהצמיח שיער באופן טבעי. השיטה של ANEW כוללת מתקפה משולבת בסיבות להתקרחות ונשירת שיער, והיא כוללת בתוכה טיפולים מכל מיני סוגים עם יעילות מוכחת מדעית.

אולי תרצו לקרוא עוד על…